عمومی

خدمات شبکه

  

   شرکت طراحان شبکه آسان با هدف فراهم کردن تجهیزات مناسب سخت افزاری و ارایه خدمات شبکه و پشتیبانی در سال 1395 تاسیس گردید ، از جمله فعالیت های این شرکت

راه اندازی ، تجهیز ، پشتیبانی و مشاوره شبکه در شرکت ها و سازمان ها میباشد که با بهره گیری از طراحی های بروز با قابلیت های بالا باعث افزایش چشم گیر راندمان و بهره وری شرکت ها و کاهش هزینه ها چه در زمینه سخت افزار و چه در خرید نرم افزار ها و سیستم های یکپارچه سازمانی میباشد .

خدمات مشاوره و پشتیبانی شبکه :

مشاوره شبکه سازمان خود را به یک شرکت متعهد بسپارید و با خیالی آسوده به کسب و کار خود بپردازید. شبکه سازمان توسط یک تیم متخصص و باتجربه ، مرتب کنترل و نظارت میشود و کوچکترین مشکلات فنی و امنیتی نیز از چشمان متخصصان شرکت خدمات پشتیبانی شبکه دور نمی ماند.

مدیران زیرک و آینده نگر به منظور افزایش راندمان و کاهش هزینه های نگهداری نصب و پشتیبانی شبکه سازمان ، همیشه مشاوره در این زمینه را به شرکت های بروز و خوشنام میسپارند تا ازمزایای کیفیت ، بروز بودن و امنیت شبکه خود اطمینان داشته باشند.

سافت نت  به لطف برخورداری از دانش روز و هماهنگی بالای تیمی که حاصل چندین سال سابقه کاری است ، توانسته کارنامه ای درخشان در حوزه خدمات شبکه از خود به جای بگذارد و به عنوان یکی از شرکت های موفق در امر راه اندازی و خدمات پشتیبانی شبکه مطرح و انتخاب اول مدیران سخت گیر ! باشد ؛ بله مدیرانی که برای کسب و کار خود زحمت بسیار کشیده اند نیازهای خاصی هم باید داشته باشند و این سخت گیری آنهاست که توانسته است آنها را به جایگاه فعلی شان برساند. سافت نت در لیست رضایتمندی مشتریان خود ، از این قبیل مدیران سخت کوش ، زرومه ای خوب دارد. با توجه به اهمیت بالای یکپارچگی و پایداری یک شبکه برای سازمان ، سافت نت برنامه ای مناسب برای تامین امنیت و نگهداری از تجهیزات شبکه سازمان شما ارائه میکند و با پشتیبانی های سریع و انجام بازدیدهای دوره ای منظم ، مشکلات شبکه را در کمترین زمان ممکن برطرف میکند. سافت نت خود را به صورت حرفه ای مسئول نگهداری و محفاظت از شبکه سازمان شما می داند.